KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13462308
nr 1346 2308
Hjalmar Falk
(1856-1938), Sverige
Akvarell, Signerad, stilleben. Motivet: 36x54cm
Kondition: slitage, skador, glas
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:38:35
7/9 17:30:01
Hjalmar Falk
Läs mer om Hjalmar Falk